Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
област Добрич, с. Росен
14 500 €
28 359.54 лв.

(161 €, 314.89 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:40 на 7 април, 2026 год.
Обявата е посетена 216 пъти.
Площ:
90 m2
Двор:
1700 m2
Етаж:
1
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Недвижими имоти 'ВЕСЕЛИНА НД 06' продава просторна, едноетажна, тухлена къща в с.Росен, общ.Ген. Тошево, обл. Добрич.
*Тихо и спокойно село намиращо се на 18км. от община Ген. Тошево и недалеч от границата ни с Румъния.
*Голям двор с площ 1700кв.м. с тухлена къща от четири стаи в близост до кметството.
*Идеална за целогодишно обитаване или ваканционен имот.
*Цена 14 500eu

За огледи и повече информация: 0888 639944 Невена Николова
Особености
Тухла
За контакт:
0888639944
Агенция:
ВЕСЕЛИНА НД-06 ЕООД
0888 639944/ 0885002202
ВЕСЕЛИНА НД-06 ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
veselinaden4eva.imot.bg
Адрес:
област Добрич, гр. Добрич, ул.'Славянска'2
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Добрич, с. Росен
Обява: 1j177555482956858

14 500 €
28 359.54 лв.
История на цената
(161 €, 314.89 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Добрич, с. Росен